Zespół

Działając od kilku lat w niezmienionym składzie , co jest ewenementem na rynku prac wysokościowych, oraz dzięki zatrudnieniu pracowników na stałych etatach udało nam się osiągnąć wysoki poziom wyszkolenia i zebrać doświadczenie, które umożliwia prowadzenie usług wysokościowych na wysokim poziomie jakościowym.
Przeszliśmy szkolenia z zakresu BHP, ppoż., oraz niebezpieczeństw związanych ze stosowaniem środków chemicznych, łatwopalnych i szkodliwych. Aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo w razie wypadku ukończyliśmy kursy ratownictwa przedmedycznego. Specjalistyczne szkolenia obejmujące stosowanie Polskich Norm pozwalają nam odpowiednio przygotować się do każdego zlecenia i wykonać je zgodnie z obowiązującymi normami. Firma nasza posiada całoroczne ubezpieczenie OC obejmujące wypłatę odszkodowania w razie spowodowania przez nas szkód. Posiadamy rozległą listę referencyjną zebraną na przestrzeni wielu lat działalności.

Sprzęt oraz maszyny i elektronarzędzia jakie stosujemy pozwalają nam wykonać prawie każde zlecenie. Posiadamy kompletny sprzęt do wiercenia , cięcia stali i betonu, obróbki ściernej, strumieniowo-ściernej, wysokociśnieniowej, natrysku powłok, szlifowania i dłutowania.

Każda z osób pracujących w naszej firmie zna język angielski co ułatwia pracę na budowach kierowanych przez obcokrajowców. Posiadamy radiotelefony co pozwala na ciche rozmowy z osobami pracującymi na wysokości.

Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminowość oferowanych usług. Posiadamy specjalistyczny sprzęt obsługiwany przez wysokokwalifikowaną kadrę, z długoletnim doświadczeniem.

Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju i wykonujemy zlecenia w całej Polsce.

Zakres prowadzonych usług, dobrze ułożona, sprawdzona organizacja pracy, a także zdobyte umiejętności i doświadczenia, tworzą solidne podstawy naszej działalności.